Nekrologi i Klepsydry

Publikacja nekrologów i klepsydr

W ramach kompleksowych usług związanych z przygotowaniem uroczystości pogrzebowych Zakład Pogrzebowy Herra proponuje Państwu usługę zamieszczenia stosownego nekrologu w prasie szczecińskiej.  Dzięki nekrologowi wiadomość o śmierci bliskiej osoby, a także informacja o czasie i miejscu pogrzebu, kondolencje dla bliskich i krewnych osoby zmarłej, a czasem też krótka wzmianka na temat zmarłego i okoliczności śmierci trafią do publicznej wiadomości. Nasi doświadczeni pracownicy pomogą Państwu w zredagowaniu tekstu nekrologu i załatwią formalności związane z publikacją w prasie.

Podobną formą powiadomienia o śmierci bliskiej nam osoby jest klepsydra. Na Państwa życzenie przygotujemy ogłoszenie w postaci afiszu zawierające te same informacje, co publikowany w prasie nekrolog. Dzięki temu sąsiedzi, znajomi i przyjaciele zmarłego będą w stanie dotrzeć na uroczystości pogrzebowe na czas.

nekrolog

W nekrologu publikujemy:

  • Podstawowe informacje o zmarłej osobie
  • Miejsce i czas ceremonii pogrzebowych
  • Wyrazy współczucia dla bliskich i krewnych zmarłego

Szeroki wybór szat graficznych

Zamawiając u nas przygotowanie oraz publikację nekrologu bądź klepsydry mogą Państwo skorzystać z szerokiego wyboru dostępnych wzorów i elementów graficznych, które nadadzą ogłoszeniu stosowny styl i charakter. Zarówno nekrolog jak i klepsydra może być opatrzone okolicznościowym mottem lub cytatem z Pisma Świętego.