Namiot pogrzebowy

Estetyczny i funkcjonalny namiot pogrzebowy

W celu uniknięcia przykrych niedogodności związanych z niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi, oferujemy Państwu wynajęcie naszego namiotu pogrzebowego, który ochroni przed deszczem, śniegiem i silnym wiatrem zarówno samej trumny,  jak i również bliskich i krewnych zmarłego. Zapewni on Państwu także zachowanie intymnej atmosfery w czasie trwania uroczystości pogrzebowej.

Udostępniany przez zakład pogrzebowy Herra namiot pogrzebowy cechuje pojemna i przestronna konstrukcja, wysokiej jakości, nieprzemakalna tkanina oraz estetyczny i elegancki wygląd, co jeszcze bardziej podkreśli powagę uroczystości pogrzebowej.

namiot pogrzebowy

Zalety namiotu pogrzebowego:

  • Estetyczny i elegancki wygląd
  • Przestronna i pojemna konstrukcja
  • Wysokiej jakości materiał,  odporny na wpływ warunków atmosferycznych
  • Osłona  przed opadami, wiatrem i śniegiem
  • Pozwala zachować intymną atmosferę podczas trwania ceremonii pogrzebowej

U nas namiot - gratis

Zakład Pogrzebowy Herra w ramach swej szerokiej oferty usług pogrzebowych oddaje do Państwa dyspozycji namiot pogrzebowy całkowicie za darmo. Jego powierzchnia pozwoli Państwu schronić się pod nim podczas trwania uroczystości pogrzebowej w razie niesprzyjających warunków pogodowych. Będę też mogli Państwo uniknąć zaciekawionych spojrzeń przypadkowych przechodniów i osób postronnych.