Transport zwłok

Przewóz zwłok Szczecin

Dom Pogrzebowy Herra ze Szczecina zapewnia transport zwłok. Przewieziemy ciało ze wskazanego miejsca takiego jak: szpital, dom, hospicjum, lub miejsca gdzie doszło do wypadku. Jeśli dochodzi do wypadku ze skutkiem śmiertelnym, ciało zostaje zabezpieczone przez prokuraturę i zabrane do zakładu medycyny sądowej. Dopiero kiedy zostaną przeprowadzone wyjaśniające badania, rodzina może odebrać zwłoki i zorganizować pogrzeb.

przewoz zwlok01

Oferujemy przewóz zwłok do Zakładu

  • Przewóz miejski - Prowadzony jest całodobowo. Polega na przewiezieniu ciała z miejsca, gdzie doszło do zgonu, do naszego Zakładu. Jeśli zgon nastąpił w domu, wzywany jest lekarz rodzinny lub pogotowie, aby potwierdzić zgon i wystawić kartę informacyjną. Później ciało zostaje przewiezione do Zakładu. Jeśli zgon nastąpił w szpitalu wystarczy, że Państwo wykonają telefon i zadecydują o odbiorze zwłok. Mając upoważnienie rodziny odbierzemy ciało ze szpitala, bez konieczności Państwa obecności.
  • Przewóz krajowy – Kiedy śmierć następuje poza miejscem zamieszkania, potrzebny jest transport ciała z innej miejscowości. Firma Herra posiada wszelkie niezbędne uprawnienia do wykonywania takiej usługi. Dysponujemy też specjalnie przygotowanymi do tego celu samochodami. Całą procedurę przeprowadzamy z pełnym poszanowaniem zmarłej osoby.
  • Przewóz międzynarodowy – W naszej ofercie znajdą Państwo także usługi międzynarodowego transportu zwłok, na zlecenie instytucji lub osób prywatnych. Do przewozu używamy autokarawanów lub drogi lotniczej. Wszystko odbywa się szybko i sprawnie. Podejmujemy się załatwiania formalności w urzędach zarówno w kraju jak i za granicą. Naszym atutem jest również to, że posiadamy swoje przedstawicielstwa w Niemczech, Danii i Anglii.

Transport do zakładu pogrzebowego

W naszej pracy jesteśmy profesjonalistami na każdym etapie organizowania pochówku osoby zmarłej. W zakresie transportu zwłok restrykcyjnie przestrzegamy wszystkich przyjętych ustawowo norm i przepisów. Rozumiemy jak trudne są chwile dla rodziny, która właśnie straciła bliską osobę i chętnie zajmiemy się wszystkimi formalnościami, tak aby Państwo nie musieli ich wykonywać osobiście. Skorzystanie z usług Domu Pogrzebowego Herra to gwarancja usług najwyższej jakości.